طراحی انواع وب سایت


1 شهریورماه 1396
حضور در اينترنت يک انتخاب نيست، يک ضرورت است. به اصطلاح ساده تر ، کسب و کار شما بدون داشتن يک وب سايت، دچار مخاطره مي شود. شما نبايد فقط يک وب سايت داشته باشيد، بلکه بايد سايتي داشته باشيد که از لحاظ بازديد داراي ترافيک زيادي باشد و افراد زیادی قادر به دستیابی به سایت شما باشند.  حضور در اينترنت يک انتخاب نيست، يک ضرورت است. به اصطلاح ساده تر ، کسب و کار شما بدون داشتن يک وب سايت، دچار مخاطره مي شود. شما نبايد فقط يک وب سايت داشته باشيد، بلکه بايد سايتي داشته باشيد که از لحاظ بازديد داراي ترافيک زيادي باشد و افراد زیادی قادر به دستیابی به سایت شما باشند.

 هدف افرادي که براي مشاهده ي سايت شما مي آيند، دستيابي به اطلاعات مفيد و کاربردي و جستجوي آسان اين اطلاعات مي باشد. اين بدان معني است که طراحي يک وب سايت زيبا و جذاب، باعث اين مي شود که به مرور زمان تعداد کاربران بيشتري به سايت شما مراجعه کنند. آميخته شدن نبوغ طراحان و برنامه نويسان ما، باعث ايجاد طرح هاي خلاقانه و زيبا مي شود، که همين امر سبب جلب توجه هر بيننده اي مي شود.

 ما با طراحي زيبا و استفاده از عناصر مناسب و چشم نواز ، سعي بر ايجاد سايت هاي مناسب داريم. طراحان ما، با جمع آوري ايده هاي خلاقانه و به تصوير کشيدن اين ايده ها، بر اساس رعايت اصول طراحي، باعث خلق وب سايتهايي مي شوند که از لحاظ گرافيکي مجذوب کننده و زيبا، از لحاظ ساختاري تاثير گذار و از نظر دستيابي به قسمت هاي مختلف، در بهترين وضعيت ممکن باشد. باعث افتخار ماست که طراحي و برنامه نويسي وب سايت هاي مشتريان خود را، با در نظر گرفتن نيازهاي اختصاصي آنها، انجام مي دهيم. يکي از الزامات ما براي رضايت مشتريان، به روز بودن تيم فني، در زبان هاي برنامه نويسي است، که اين کار باعث منحصر به فرد شدن طراحي وب سايت هاي ما مي شود .


با استفاده از تبلیغات و فروش و معرفی محصولات خود توسط وب سایت ، شما نیز می توانید یکی از هزاران نفری باشید که به بهترین نحو ممکن کسب درآمد می کنند. با پرداخت مناسبترین قیمت ، شما نیز می توانید یک وب سایت داشته باشید.

برخی از امکانات وب سایت:

 1. چند زبانه بودن
 2. ايجاد نا محدود صفحه
 3. ايجاد نا محدود منو
 4. فرم تماس با ما
 5. گالری تصاویر
 6. ماژول محصولات
 7. جستجو در سایت
 8. آرشیو اخبار
 9. آرشیو مقالات
 10. ماژول نظرسنجی
 11. عضویت در خبرنامه
 12. ماژول سئو
 13. و قابلیت ها و فرم های سفارشی

تفاوت وب سایت های طراحی شده توسط وب ایده با نمونه های مشابه دیگر، در طراحی اختصاصی قالب گرافیکی ، یک سال پشتیبانی رایگان ، افزودن ماژول های جدید در سریعترین زمان و با حداقل هزینه، و آموزش کار با محیط مدیریت وب سایت می باشد .

نیاز به مشاوره یا راهنمایی بیشتر دارید؟

برای هماهنگی جهت جلسه مشاوره یا نیازسنجی با ما تماس بگیرید.
با ارسال درخواست از طریق « فرم تماس » همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم تماس